امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۲۸/ ۱۲/ ۱۳۹۴
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت رضوانشهر

شهروندان می توانند گزارش و شکایات خود را با شماره تلفن ۱۲۴و ۰۱۳۴۴۶۲۰۳۳۳ درزمینه تخلفات اقتصادی ازجمله گرانفروشی – کم فروشی- تقلب – عدم درج قیمت – عدم صدور صورتحساب – احتکار و…. اطلاع دهند.

آهنی رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان رضوانشهردر گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر اضهار نمود : با عنایت به افزایش تقاضای عمومی برای بسیاری از کالاها و خدمات در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز و انجام سفرهای زیارتی و سیاحتی و لزوم پایش وضعیت بازار کالا و خدمات به ویژه کالاهای پر مصرف و اولویت دار با هدف تعادل عرضه و تقاضا و تنظیم بازار و تأمین مایحتاج عمومی مردم و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمتها ،طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۳۹۵ را از تاریخ ۱۵/۱۲/۹۴ لغایت ۱۵/۱/۹۵ با تأکید بر انجام برنامه ریزی های لازم برای نظارت و پایش مستمر بر فرایند تأمین و توزیع کالا و خدمات با قیمت مناسب به مصرف کنندگان نهایی و رسیدگی سریع به گزارش ها و شکایات مردمی و برخورد با تخلفات احتمالی به مرحله اجرا در می‌آید.

آهنی افزود: در کنار برگزاری بازرسی ویژه در غالب طرح نظارتی ، فروش فوق العاده نیز به تعداد ۳۵  و احداز طریق اتاق اصناف و اتحادیه های خواروبار فروشان ، کیف و کفش فروشان،پوشاک فروشان ومرغ وماهی فروشان و… با رعایت تخفیف فروش به قیمت حداقل پانزده درصد پایین‌تر از قیمت متعارف و تعادلی بازار که در مدت معین تحت شرایط و ضوابط مربوطه اجرا می گردد.

آهنی تاکید کرد: گزارشات وشکایات مردم در کوتاه ترین زمان رسیدگی و بررسی میشود و با خاطیان برخورد تعزیراتی بعمل خواهد آ مد و گشتهای مشترک با سایر ادارات در جهت هم افزایی و تاثیر گذاری  بیشتر انجام میشود.

 آهنی گفت: شهروندان می توانند گزارش و شکایات  خود را با شماره تلفن ۱۲۴و ۰۱۳۴۴۶۲۰۳۳۳ درزمینه تخلفات اقتصادی ازجمله گرانفروشی – کم فروشی- تقلب – عدم درج قیمت – عدم صدور صورتحساب – احتکار و…. اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir