امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
نماینده مردم رشت در مجلس /

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی نمره قبولی نگرفت، گفت: مقام معظم رهبری بار ها بر عمل و اقدام به اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند ولی بی توجهی مسولان را شاهد بودند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار دیارباران با اشاره به شعار سال ۹۵ مبنی بر «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»، اظهار کرد: تحریم ها تنها گوشه ای از مشکلات، اقتصادی ایران اسلامی را حل می کند.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی از سیاست های مهم در پیشبرد اهداف اقتصادی و خروج اقتصاد از سایه رکود است.

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید براینکه مقام معظم رهبری نسخه اقتصاد مقاومتی را برای درمان اقتصاد ایران پیچیدند، اضافه کرد: مقام معظم رهبری وزنه ای بسیار مهم برای ادامه اقتدار ایران اسلامی به شمار می رود و دولت باید اقتصاد مقاومتی را در دستور کار قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی نمره قبولی نگرفت، ابراز کرد: دولت هنوز نتوانسته نسخه مقام معظم رهبری را عملی و مشکلات اقتصادی را برطرف کند.

کوچکی نژاد در خاتمه اظهار کرد: مقام معظم رهبری بار ها بر عمل و اقدام به اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند ولی بی توجهی مسولان را شاهد بودند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir