امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۱/ ۱۳۹۵

حسنی پور گفت: معرفی جاذبه های سیاحتی و زیارتی شهرستان رضوانشهر بستر مناسبی را برای حضور گردشگران و میهمانان نوروزی فراهم نموده است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر، فرماندار رضوانشهر به همراه اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان از ایستگاه های خدمات رسانی و راهنمایی مسافران ، مراکز اقامتی و رفاهی و گردشگری  ، صنایع دستی و محل  اسکان میهمانان نوروزی بازدید کرد.

 عسکر حسنی پور در حاشیه این بازدید ضمن تبریک سال نو و تقدیر و تشکر از اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان بیان داشت:  در راستای فراهم نمودن خدمات به میهمانان و گردشگران نوروزی از تمامی ظرفیت های اقامتی و پذیرایی شهرستان اعم از هتل ها، مجتمع هایی تفریحی ، خانه مسافرها ، اسکان مدارس و میهمانسراهای ادارت و دانشگاه ها و همچنین واحدهای پذیرایی داخل شهر و بین راهی جهت ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی استفاده شده که  به طور شبانه روز آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران عزیز می باشد.

 حسنی پور گفت: معرفی جاذبه های سیاحتی و زیارتی شهرستان رضوانشهر بستر مناسبی را برای حضور گردشگران و میهمانان نوروزی فراهم نموده است.

همچنین ۲ دفتر اطلاع رسانی گردشگری ، ۳ پایگاه هلال احمر و ۴ ایستگاه گیلان مطهر نیز وظیفه راهنمایی مسافران را بر عهده دارند.

لازم به ذکر است ۳ نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری با چندین غرفه به منظور عرضه محصولات و تولیدات صنایع دستی و سوغات شهرستان در راستای غنی سازی اوقات فراغت گردشگران و حمایت از تولید کنندگان داخلی جهت عرضه و فروش محصولات تولید شده در راستای شعار سال” اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل”  در شهر رضوانشهر و پره سر دایر می باشند.

تا کنون در ایام نوروز ۴ جشنواره فرهنگی و هنری درشهرستان رضوانشهر برگزار گرده  است.  

انتهای پیام/

05

06

07

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir