امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۱/ ۱۳۹۵

فرماندار رضوانشهر:با مدیریت صحیح منابع آبی می توانیم سال زراعی خوب و پرباری در شهرستان داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان رضوانشهر با موضوع تأمین و توزیع عادلانه آب کشاورزی با حضور  شکری نماینده  شهرستانهای تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی ، چراغی معاون فرماندار رضوانشهر،  نیکخو مدیر عامل آب منطقه ای استان گیلان ،  چیتی مدیرعامل شرکت بهره برداری امور آب استان و بخشداران مرکزی و پره سر و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی به ریاست فرماندار شهرستان رضوانشهر در محل فرمانداری برگزار شد.

 عسکر حسنی پور در این نشست ضمن تبریک سال نو  خدمت اعضای حاضر در این نشست پیرامون مدیریت و توزیع عادلانه منابع آب کشاورزی بیاناتی داشته و افزودند:  با مدیریت صحیح منابع آبی می توانیم سال زراعی خوب و پرباری در شهرستان داشته باشیم لذا می طلبد که در این راستا برنامه ریزی لازم از سوی دستگاههای متولی صورت گیرد.

در ادامه نسبت به بررسی راهکارهای تأمین آب کشاورزی در سال زراعی ۹۵ و همچنین تمهیدات لازم جهت بهبود وضعیت و توزیع عادلانه آب کشاورزی شهرستان از طریق لایروبی انهار درجه یک و دو ، آب بندان ها، و بستن سردهنه ها و غیره تصمیماتی اتخاذ گردید.

لازم به ذکر است شهرستان رضوانشهر دارای بیش از ۱۰ هزار هکتار اراضی شالیزاری است که حدود ۵۰ درصد شخم زمستانه انجام شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir