امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
مسئول کمیته امور شهرستان های کنگره ملی خبر داد:

داداشی گفت موضوعات یادواره استانی بوده که با محوریت شهدا و چهره های ماندگار دفاع مقدس به میزبانی شهرستان ها برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از  ۸۰۰۰ قهرمان، مسئول کمیته امور شهرستان های کنگره ملی ۸۰۰۰شهید استان گیلان  گفت :طی جلسات متعددی که با فرمانداران و مدیران ارشد شهرستان ها و با حضور روسای ستاد کنگره وسپاه گیلان برگزار شد  استقبال گسترده ای از اجرای این طرح انقلابی صورت گرفته و شور وحال خاصی در شهرها بوجود آمده است .

حسین داداشی با بیان اینکه  در برگزاری یادواره موضوعی  بویژه جوانان پر شور و انقلابی در تلاش هستند تا بهترین برنامه‌ را اجرا نمایندافزود : در جلسه هماهنگی که با حضور سردار عبدالله پور دبیر کل کنگره برگزارشد ؛  دبیران کمیته های ۱۸گانه استان گیلان گزارش  خود را  ارائه دادند.
وی اظهار کرد : تاکنون جلسات هماهنگی با نیمی از فرمانداران و مدیران شهرستان ها برگزار شده و بحول و قوه الهی این طرح با برگزاری اولین یادواره “زن و دفاع مقدس ” از دورترین نقطه شرق گیلان آغاز و به غرب و جنوب این استان ادامه و در انتها به اجلاسیه مرکز استان خواهدرسید .
داداشی خاطر نشان کرد :موضوعات یادواره استانی بوده که با محوریت شهدا و چهره های ماندگار دفاع مقدس به میزبانی شهرستان ها برگزار می گردد
و هریک از یادواره ها متناسب با موضوع یادواره ؛ برنامه‌ های متنوعی خواهدداشت که همراه با ابتکار عمل های هنرمندانه جوانان خوش ذوق شهرستانی خواهد بود.
مسئول کمیته امور شهرستان های کنگره ملی ۸۰۰۰شهید استان گیلان هدف از برگزاری این یادواره ها را پاسداشت یادو خاطره شهیدان,جانبازان ,آزادگان,رزمندگان و خانواده های معظم آنان و انتقال مفاهیم بلند و ارزشمند دفاع مقدس به نسل جوان جامعه عنوان کرد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir