امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۱۵/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
کاندیدای اصولگرای مرحله دوم انتخابات مجلس:

کاندیدای اصولگرای مرحله دوم انتخابات مجلس دهم با بیان اینکه مرحله دوم انتخابات از ویژگی های خاصی برخوردار است، گفت: به دنبال انسجام نیروها در بحث تبلیغات با رعایت و حفظ قوانین انتخاباتی در کشور هستم.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» در مورد برنامه های خود در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: بعد از اینکه مرحله اول انتخابات به اتمام رسید از مردم به دلیل خلق حماسه و از برگزار کنندگان انتخابات و نمایندگان مردم که در مرحله اول وارد خانه ملت شدند، تقدیر و تشکر بعمل آوردم.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: سعی کردیم برای حضور مجدد در مرحله دوم انتخابات مجلس که از ویژگی خاصی برخورداراست برنامه ریزی خوب و مدونی داشته باشیم.

کاندیدای اصولگرای مرحله دوم انتخابات مجلس دهم، فضای مرحله دوم انتخابات را فضایی خاص و با ویژگی های مهم در بحث تبلیغات بیرونی برشمرد و اضافه کرد: دنبال انسجام نیروها و بکارگیری نیروهای قوی در بحث تبلیغات با رعایت و حفظ قوانین انتخاباتی در کشور هستم.

کوچکی نژاد با تاکید براینکه هدف نهایی ما دعوت از مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس در دور دوم است، ابراز کرد: اگر بار دیگر به خانه ملت راه پیدا کنم محکم تر از گذشته مطالبات مردم استان و شهرستان را پیگیر خواهم بود.

وی ادامه داد: وظیفه خود همانند سایر نمایندگان را در بحث قانون گذاری در راستای رفع مشکلات منسجم تر از گذشته انجام خواهم داد.

کوچکی نژاد با توصیه به رقبای انتخاباتی خود مبنی بر رعایت اخلاق انتخاباتی در ترسیم فضای سالم بر انتخابات اظهار کرد: ملت ایران در مرحله دوم انتخابات نیز بار دیگر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را نا امید خواهند کرد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir