امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۴/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ورزشی, گیلان

دبیر مجمع ستاد انتخابات هیأت فوتبال گیلان، با بیان اینکه ۲۱ تیر پایان مهلت ثبت نام انتخابات ریاست هیأت فوتبال گیلان است، گفت: کمیته بررسی مدارک و تطبیق شرایط نامزدها پس از بررسی های لازم نسبت به اعلام واجدین شرایط اقدام می کند.

به گزارش رضوان خبر ، فرزاد سیری در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران»، با اشاره به انتخابات هیأت فوتبال گیلان، اظهار کرد: هیأت فوتبال گیلان بر اساس مواد ۱۶ و ۱۸ اساسنامه هیأت های فوتبال استان ها فراخوان ثبت نام کاندیداهای هیات فوتبال گیلان را صادر کرده است.

وی با بیان اینکه فراخوان ثبت نام در این انتخابات طی ۴ مرحله در روزنامه های خزر و معین منتشر و اطلاع رسانی شد، گفت: در ابتدا مهلت ثبت نام در این انتخابات از تاریخ ۶ تا ۱۵ تیرماه سال جاری تعیین شد و در این مدت ۳ نفر ثبت نام کردند.

دبیر مجمع ستاد انتخابات هیأت فوتبال گیلان با اشاره به درخواست معاونت توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان مبنی بر تمدید زمان ثبت نام، افزود: این مهلت تا وقت اداری روز یکشنبه ۲۱ تیر ماه تمدید شد و تا امروز ۶ نفر برای شرکت در این انتخابات اعلام آمادگی کردند.

وی با بیان اینکه هیأت فوتبال گیلان کلیه موارد قانونی پیش بینی شده در اساس نامه هیأت های فوتبال استان ها را به مورد اجرا گذاشت، بیان کرد: به دلیل حسن نیت و تعامل با اداره ورزش و جوانان گیلان مهلت ثبت نام را تمدید کردیم هرچند این تمدید ثبت نام با مخالفت فدراسیون فوتبال همراه بود.

دبیر هیأت فوتبال گیلان در پایان خاطر نشان کرد: کمیته بررسی مدارک و تطبیق شرایط نامزدها پس از بررسی های لازم و تطبیق مدارک با شرایط اعلام شده نسبت به اعلام واجدین شرایط اقدام و به منظور اخذ صلاحیت به مراجع ذیربط تحویل خواهد داد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir