امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۱۶/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
استاندار گیلان:

استاندار گیلان گفت: عظمت شهدا به قدری بالاست که نباید مراسم آنها آغشته به اندیشه‌های جناحی و حزبی شود.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمدعلی نجفی بعد از ظهر امروز در ستاد عالی کنگره ملی بزرگداشت ۸ هزار شهید گیلان اظهار کرد: باید با همدلی و همزبانی در کنار یکدیگر برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر کنگره مذکور تلاش کنیم.

وی برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ۸ هزار شهید گیلان را توفیق بزرگی دانست و تصریح کرد: همان جدیت ارسال کمک‌های مردمی در دوران دفاع مقدس در گیلان برای برگزاری باشکوه این کنگره وجود دارد.

استاندار گیلان گفت: هر زمان با خلوص وارد عرصه شدیم عنایت خداوند متعال و ائمه اطهار و شهدا شامل حال ما شد و باید با خرد جمعی و اندیشه واحد به بهترین نحو ممکن وظایف خود را انجام دهیم.

این مسئول با بیان اینکه تمام مدیران علاقمند به اجرای برگزاری باشکوه کنگره شهدا هستند، افزود: مدیران خود داوطلبانه مشتاق برگزاری این کنگره هستند و رسالت مدیران در برگزاری این کنگره سنگین است.

نجفی با اشاره به اینکه باید هماهنگ با سیاست اندیشه عالی کنگره به پیش رویم، خاطرنشان کرد: هر زمان که در کارها عزم و خلوص باشد به طور یقین کار به زیباترین و بهترین نحو ممکن به ثمر می‌نشیند.

وی هماهنگی کمیته‌های ۱۸گانه با متولیان بخش‌های مختلف کنگره را ضرورت دانست و یادآور شد: عظمت شهدا به قدری بالاست که نباید مراسم آنها آغشته به اندیشه‌های جناحی و حزبی شود.

استاندار گیلان با تصریح بر اینکه موضوع مذکور در مراسم و یادواره‌های بزرگ مانند کنگره اتفاق نمی‌افتد، متذکر شد: باید بهره کافی را از کنگره شهدا ببریم.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir