امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۶/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان

قمیت قلیان در نقاط مختلف تهران جمع آوری شده است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛این روزها گویی در تهران سرگرمی لذت بخشی جز قلیان کشیدن برای برخی جوانان و خانواده‌ها وجود ندارد چراکه اگر گذرتان به برخی از پارک ها و مناطق تفریحی بخورد صدای قل قل آب در یک ظرف شیشه ای را زیاد خواهید شنید.

سالهای زیادی است که دیگر برخی جوانان و نوجوانانمان رغبتی برای گذراندن اوقات فراغت سالم ندارند چرا که بر این باروند سرگرمی و شادی برایشان جز قلیان کشیدن تکی و یا دورهمی وجود ندارد.

امروزه در تهران مکان‌های تفریحی مانند توچال، دربند، درکه و فرحزاد و غیره برای گذراندن یک روز خوب و استفاده از آب و هوای سالم، کم نیست اما متاسفانه به دلیل بی توجهی مقامات مسئول این مکان‌ها به تفرجگاه ناسالم برای برخی جوانان و خانواده‌ها تبدیل شده است.

اگر به گذشته برگردیم خاطره های نصفه و نیمه زیادی به یادمان می آید، از پهن کردن زیلو در کنار رودخانه برای نشستن گرفته تا گذاشتن هندوانه در آب برای خنک شدن، اما امروزه کم پیدا می شود از این تفریحات!

قیمت قلیان در اقصی نقاط تهران چقدر است؟/ از 800 تومان تا 3 میلیون +جدول

قیمت قلیان در اقصی نقاط تهران چقدر است؟/ از 800 تومان تا 3 میلیون +جدول

قیمت قلیان در اقصی نقاط تهران چقدر است؟/ از 800 تومان تا 3 میلیون +جدول

امروزه وجب به وجب تا لب رودخانه ها را سنگ و چوب و آهن پاره و حلبی پر کرده و به جای آن همه زیبایی تنها چیزی که می توان به خوبی مشاهده کرد قوه خانه‌هایی است که در آن برای یک تنه چوبی و یک ظرف شیشه ای باید کم و بیش ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان پول خرج کنی تا بتوانی یک ساعتی از بودن در کنار آب لذت ببری.

کم نیست در این شهر سفره خانه‌ها و قهوه خانه هایی که تا چشم بر هم بگذاری مانند قارچ سبز می شوند و جوانان بیشتری را مشتاق دیدن خود می کنند اما در کنار تمام این موارد اصلی مانند دور کردن جوانان از سلامتی و . . . مسئله ای به نام سرمایه نیز مطرح می‌شود که به راحتی به خاطر چند پک زدن، دود می‌شود.

بر اساس گزارش میدانی خبرنگار ما قیمت قلیان در نقاط مختلف شهر تهران جمع آوری شده است که می‌توانید در جدول زیر آن را مشاهده کنید:

قیمت قلیان در اقصی نقاط تهران چقدر است؟/ از 800 تومان تا 3 میلیون + جدول

گفتنی است، در مناطق شمال شرقی نیز عرضه قلیان بدون نرخ ثابت و بین ۳۰ الی ۴۰۰ هزار تومان به صورت سفارشات دو نفره و بیشتر عرضه می‌شود.

همچنین شاهد هستیم در نقاط جنوبی تهران مانند کهریزک و شورآباد قیمت ها از ۸۰۰ تومان تا ۵۰۰۰ هزار تومان می رسد و همه این قیمت ها نشان دهنده عدم توجه و نظارت است و سفره خانه‌های سنتی که هر چقدر تیغ‌شان برنده‌تر باشد از مردم بیشتر پول دریافت می‌کنند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir