امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۱/ ۱۳۹۵
در راستای برگزاری کنگره 8هزار شهید استان گیلان/

فرمانده سپاه رضوانشهر از برگزاری یادواره شهدای این شهرستان با موضوع اهل سنت و دفاع مقدس و محوریت شهیدان الماسی در راستای اولین کنگره ملی هشت هزار شهید استان گیلان خبر داد.

سرهنگ بهرام صدیقی فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر از برگزاری یادواره شهدای موضوعی در شهرستان با محوریت اهل سنت و دفاع مقدس خبرداد.

فرمانده سپاه رضوانشهر گفت: این یادواره شهدا در تاریخ ۹۵/۲/۷ در شهرستان رضوانشهر با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

سرهنگ صدیقی در ادامه افزود : برگزاری کنگره ملی هشت هزار شهید استان گیلان و واکاوی نقش و مشارکت اقشار مختلف جامعه در دفاع مقدس، فرصت مناسبی برای شناخت بیشتر شهدا و زنده نگاه داشتن یاد این قهرمانان ملی است.

وی ادامه داد: در جهت برگزاری این کنگره  آثار ۱۳۶ شهید شامل زندگی نامه وصیت نامه وسایل شخصی و عکس شهدا جمع آوری شده است و نقش آفرینی مردم گیلان و فرماندهان گیلانی به تفکیک عملیات های دفاع مقدس و ادوار مختلف دوران هشت ساله جنگ تحمیلی به طور دقیق مورد بررسی و کنکاش قرار گرفته است.

در همین راستا تمثال شهدای گرانقدر رضوانشهر تهیه شده و طی بازدید و سرکشی از خانواده معظم شهدا تقدیم شده و آنها دعوت بعمل آمده است تا در این کنگره حضور بهم رسانند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir