امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۲۲/ ۰۴/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر
فرماندار رضوانشهر عنوان کرد

فرماندار رضوانشهر از کم‌آبی ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار اراضی شالیزاری این شهرستان خبر داد.

به گزارش رضوان خبر ، حمیدرضا امام‌پناهی  در جمع دهیاران این شهرستان دهیاران را مدیران گمنامی دانست که همواره برای توسعه جامعه تلاش می‌کنند.

وی هدف از برگزاری جلسه مذکور را تجلیل از زحمات دهیاران شهرستان عنوان کرد و افزود: از دهیارانی که برای پیشرفت و آبادانی روستاها تلاش می‌کنند حمایت می‌کنیم.

فرماندار رضوانشهر با بیان اینکه هیچ دهیاری حق ندارد از بیت‌المال برای شخص خاصی در انتخابات هزینه و حمایت کند، افزود: عزم دولت این است که با رعایت عدالت به عنوان امانتدار مردم حافظ آرای مردم باشد.

وی آرامش و امنیت حاکم بر جامعه را به برکت جانفشانی شهدا دانست و گفت: اگر هر کس با نگاه تکفیری آرامش و وحدت را در جامعه زیر سئوال ببرد با او برخورد شدید می‌شود.

فرماندار رضوانشهر با اشاره به جنایات گروه‌های تکفیری در کشورهای اسلامی اشاره کرد و افزود: به برکت خون پاک شهدا و ولایت در داخل مرزهای کشورمان امنیت کامل حاکم است و این تفکر به ذهن کسی خطور نمی‌کند که به مرزهای ما نزدیک شوند.

وی با بیان اینکه ۸ هزار هکتار اراضی خارج از شبکه در صومعه‌سرا وجود دارد، تصریح کرد: از این میزان، ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار با بحران کم‌آبی مواجه است و دهیاران موظف هستند در روستاها کمیته شورای آب تشکیل دهند تا آب مدیریت و اولویت‌بندی شود.

معاون فرماندار رضوانشهر نیز در جلسه مذکور اظهار کرد: دهیاران نخستین نیروی دولت و وزارت کشور در مسایل مختلف اجرایی و سیاسی، اجتماعی و اقتصادی هستند.

ابراهیم چراغی، دهیاران را آینه نظام و مدیران پایه دولت در روستا‌ها دانست و گفت: از دهیاران انتظار می‌رود در عرصه‌های مختلف با مردم پای کار باشند.

دهیار بخش پره‌سر نیز به نمایندگی از دهیاران با تبریک سالروز دهیاری‌ها گفت: با برطرف شدن مشکلات سطح خدمات‌رسانی دهیاران در روستاها ارتقا می‌یابد.

پرویز مهدی‌پور حمایت از دهیاران را موجب ماندگاری بیشتر در روستاها دانست.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir