امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۲۱/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ورزشی, گیلان
عصر امروز در انزلی/

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیم ما مستحق برد بود، گفت: پیروزی ما در مقابل ملوان دعوت‌نامه دربی برای هواداران است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از خبرگزای فارس از انزلی، برانکو ایوانکوویچ عصر امروز پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل ملوان انزلی با ابراز خرسندی از این پیروزی اظهار کرد: بازی با ملوان یکی از سخت‌ترین بازی‌ها بود.

وی با تبریک به بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: پیروزی مقابل ملوان احساس بسیار زیبایی قبل از دربی با استقلال به ما دست داده که نشان می‌دهد پرسپولیس بار دیگر شجاعت خود را به اثبات رسانده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه از این برد بسیار خوشحال هستم، گفت: دیدار با ملوان یکی از با اهمیت‌ترین مسابقات این فصل است.

وی با اشاره به اینکه می‌دانستیم مسابقه با ملوان پرتلاطم و جنگنده خواهد بود، خاطرنشان کرد: ما مستحق برد بودیم.

ایوانکوویچ پیروزی مقابل ملوان را دعوت‌نامه‌ای به هواداران پرسپولیس برای حضور در دربی دانست و تصریح کرد: بازیکنان‌ ما شخصیت برد، انگیزه و اخلاق را از خود نشان دادند.

وی گفت: بازیکنان با بهترین نحو وظیفه‌ خود را در مقابل هواداران پرشور نشان دادند ضمن اینکه نمی‌شود تمام بازی‌ها تا این اندازه زیبا باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با بیان اینکه در دیدار با ملوان فرصت گلزنی زیادی داشتیم، یادآور شد: باید در یک فضای برد برای بازی‌های آسیایی خود را آماده کنیم.

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir