امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۲۲/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
عضو شورای شهر رشت:

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: کاشت گل‌های لاله به دلیل گران بودن قیمت آن و شرایط نامساعد مالی شهرداری، در میادین شهر رشت ضرورت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، محمدحسین واثق‌کارگرنیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به کاشت گل‌های لاله در نقاط مختلف این شهر، اظهار کرد: کاشت لاله به لحاظ قیمت خرید و مدت عمر به‌صرفه نیست.

وی با بیان اینکه گل‌های لاله نسبت به برخی از گل‌ها و گیاهان دیگر از قیمت بیشتری برخوردار است، تصریح کرد: خرید این گل‌ها نیازمند صرف هزینه بیشتری بوده و در شرایط نامساعد مالی حاکم بر شهرداری رشت و سازمان‌های تابعه چنین اقدام‌هایی به صلاح نیست.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه عمر گل‌های لاله کوتاه است، افزود: این موضوع موجب تحمیل هزینه دوباره برای خرید و کاشت گل‌های جایگزین می‌شود.

وی ادامه داد: سال‌های گذشته نیز اقدام به کاشت گل‌های لاله شده بود اما پس مدتی بسیاری از بلوارها و میادین رشت خالی از هر گونه گل و گیاه بودند و این موضوع چهره نامناسبی به شهر داده بود.

واثق‌کارگرنیا پرداخت حقوق و مطالبات کارگران شهرداری را مقدم بر هر کار دیگر دانست و یادآور شد: در شرایطی که به دلیل بحران مالی حقوق کارگران با تاخیر پرداخت می‌شود، نباید هزینه‌های غیرضروری بر بیت‌المال تحمیل شود.

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir