امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۲۴/ ۰۱/ ۱۳۹۵
فرماندار رضوانشهر:

فرماندار رضوانشهر در بازدید از پروژه مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان ابراز امیدواری کرد: تا پایان اردیبهشت ٩۵ بخش اداری مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، فرماندار و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر به همراه ناظر اداره کل مسکن و شهرسازی استان،  از مجتمع  فرهنگی هنری این شهرستان بازدید کردند.

حسنی پور در این بازدید با اشاره به طولانی شدن ساخت مجتمع فرهنگی هنری رضوانشهر، تأکید کرد: باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا در اردیبهشت ماه امسال شاهد بهره برداری از این مجتمع باشیم.

فرماندار رضوانشهر با بیان اینکه باید نقص های موجود هرچه زودتر رفع شود تا بتوانیم بخش اداری این مجتمع را به صورت کامل و بدون نقص افتتاح نماییم، تصریح کرد: برای بخش سالن آمفی تئاتر پروژه نیز اعتبارات ویژه در نظر گرفته خواهد شد.

وی در ادامه گفت: با توجه به نیاز شهرستان به مجتمع فرهنگی و هنری امیدواریم شاهد افتتاح کامل این طرح باشیم تا اهالی فرهنگ و هنر و مردم شریف شهرستان بتوانند به نحو مطلوب از آن استفاده کنند.

حسنی پور ادامه داد: رضوانشهر دارای پتانسیل فراوان و استعدادهای نهفته جوانان منطقه در زمینه فرهنگی و هنری است که با ان شاء ا… افتتاح این پروژه شاهد شکوفایی آن خواهیم بود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر نیز در حاشیه این بازدید یادآور شد: فرماندار رضوانشهر در این چند ماه، تلاش زیادی برای تکمیل و افتتاح مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان داشته و مبلغ ۵ میلیارد ریال اعتبار از سفر ریاست محترم جمهور به گیلان با ١٠٠ درصد تخصیص برای این مجتمع گرفته است.

ملکی نژاد ضمن تشکر از فرماندار، از زحمات و پیگیری های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز تقدیر کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir