امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۲۳/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: تیتر, گیلان
کوچکی نژاد

کوچکی نژاد گفت: هنوز نمی توان ترکیب فراکسیون ها را پیش بینی کرد و از لغزندگی شدیدی برخوردار است و ممکن است برخی خود را اصولگرا معرفی کنند اما با گرفتن امتیاز از دولت به سمت اصلاحات حرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ،جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ۸دی با اشاره به اهمیت انرژی هسته ای گفت: دشمنان نظام به محض اینکه متوجه شدند جوانان و دانشمندان ایرانی به دانش هسته ای دست پیدا کرده اند شروع به اعتراض و کارشکنی کردند اما در نهایت این نظام اسلامی ایران بود که با پشتوانه اراده ملی توانست در این مسیر پیش برود و حتی تا مرحله صنعتی شدن پیش رفته بودیم که متاسفانه آمدند و مانع ایجاد کردند.

وی افزود: من معتقدم انرژی هسته ای حقی است که مردم از حکومت مطالبه می کنند و نظام نیز باید به این مطالبه پاسخ مثبت بدهد.

نماینده مردم رشت با اشاره به اینکه پیش بینی ترکیب مجلس آینده سخت است گفت: هنوز نمی توان ترکیب فراکسیون ها را پیش بینی کرد و از لغزندگی شدیدی برخوردار است و ممکن است برخی خود را اصولگرا معرفی کنند اما با گرفتن امتیاز از دولت به سمت اصلاحات حرکت کنند و تدبیر و امید نقطه اتصال برخی اصولگرایان و اصلاحطلبان بشود.

وی افزود: در خصوص ترکیب مجلس در نتیجه باید گفت تعیین حداقلی و حداکثری فراکسیونهای مجلس در ابتدا مشخص نمی شود و باید چند ماهی زمان بگذرد تا واقعیت طراز فراکسیون های مجلس مشخص گردد.

کوچکی نژاد همچنین در خصوص رئیس آینده مجلس گفت: من معتقدم ممکن است در سال ابتدایی مجلس ریاست لاریجانی تثبیت بشود اما ممکن است بعدا و با شکل گیری فراکسیون ها اتفاقات دیگری رخ بدهد.

وی در پایان در خصوص پایبندی اعضای ائتلاف اصولگرایان گیلان به ائتلاف گفت: من معتقدم که وحدت، هماهنگی و همدلی در قالب ائتلاف یک امر مبارکی است و در مرحله اول نشان داده شد که ائتلاف اصولگرایان بیشترین رای را داراست و به نظرم تک رای ها اثرگذار بود در تعیین نفر اول و به اعتقاد من همه باید تلاش بکنند خصوصا بزرگان صحنه و اصولگرایان گیلان تا بتوانند طرفداران کاندیداها را قانع بکنند که در مرحله دوم انتخابات ائتلاف رمز پیروزی است.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir