امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۲۴/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
کاندیدای انتخابات مجلس دهم در گفتگو با کاسپین:

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس با تاکید براینکه همه کسانی که دلشان برای اسلام و منافع ملت و کشور می تپد باید به صحنه بیایند، گفت: حامیانم را به حمایت از ائتلاف اصولگرایان گیلان سوق می دهم.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر , محمدرضا احمدی در گفتگو با خبرگزاری بین المللیکاسپین از رشت در مورد لزوم اهمیت وحدت اصولگرایان، اظهار کرد: اصولگرایان مبتنی بر ارزشهای دینی و اعتقادی خود باید وحدت داشته باشند.

وی با بیان اینکه آنهایی که داعیه اصولگرایی دارند و دنبال ارزش های نظام هستند باید مبتنی بر ارزش های دینی اعتقادات خود را نشان دهند، گفت: این سه نفر باید با ائتلاف کنند و اگر هدف خداست یکی به نفع دیگری مسیر را هموار کند.

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس با تاکید براینکه همه کسانی که دلشان برای اسلام و منافع ملت و کشور می تپد باید به صحنه بیایند، اضافه کرد: باید دو نماینده پر قدرت را انتخاب کنند تا برای مردم و کشور خوب کار کنند و باید با هم به اجماع برسند.

احمدی در تشریح برنامه های خود برای حمایت از ائتلاف اصولگرایان گیلان، ابراز کرد: جلسات مکرر با دوستان دارم تا متقاعد شوند تا بین سه نامزد اصولگرا دو نفر اعلام شود.

وی با بیان اینکه من از سه نماینده اصولگرا حمایت می کنم و افرادی که در این مسیر به من کمک کردند این دوستان را برای کمک و حمایت به سمت آنها سوق می دهم، خاطرنشان کرد:  فعلا با هر سه کاندیداهای اصولگرا برنامه داریم و اگر به اجماع نرسند با بررسی های انجام شده از دونفر آنها به شکل مطلق حمایت می کنم.

 

انتهای خبر/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir