امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵

پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، با شش سال سابقه فعالیت در عرصه خبری سعی دارد با توجه به مهم ترین رویدادهای روز شهرستان رضوانشهر ،استان گیلان و ایران و جهان، سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل را ارائه نماید و در این راستا سعی دارد مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات قرار دهد.

با توجه به وجود بسیار فراوان سایت های خبری و تحلیلی فارسی زبان این کار دشوار می باشد اما امیدواریم به کمک مخاطبان خوب سایت بتوانیم این مهم را تحقق بخشیم و در این راه از تمامی مخاطبان خود نیز یاری می طلبیم تا با نظرات و راهنمایی های خود ما را راهنما و مدد رسان باشند.

این پایگاه خبری تحلیلی متشکل از تیمی رسانه ای و جوان می باشد که سعی دارد در عرصه خبر رسانی  موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

مخاطبان این سایت همواره می توانند با مدیرمسئول سایت در ارتباط باشند و نظرات و دیدگاه ها و اخبار مد نظر خود را در اختیار مسئول این سایت قرار دهند و یا انتقادات و نظرات خود مدیر این سایت را در مسیر بهتر شدن یاری نمایند.

پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می کند و  وابسته به هیچ حزب و گروه خاصی نمی باشد و مصمم است تا تمام تلاش خود را در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی تحت نظر مقام معظم رهبری )مد ظله العالی) انجام دهد.

پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور را در گرو وحدت و یکپارچگی ملی، دادگری و خردورزی می‌دانیم و امیدواریم بتوانیم در راه گسترش و نیرومند‌سازی اثربخش باشیم.

پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر به هیچوجه به دنبال جریان سازی خلاف واقع نیست و در درجه اول به مصالح کشور و انقلاب اسلامی توجه می کنند تا مبادا رسانه های معاند و ضد نظام بتوانند نقشه های پلید خود را عملی کنند.

اکنون پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر در دسترس مخاطبان است و متعهد است در راه عزت و اتحاد مسلمین و پیگیری آرمان‌های انقلاب مردمی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و هرگز دست خود را در دست کسانی که منافع ملت ایران اسلامی را هدف گرفته اند قرار ندهد.

آدرس: استان گیلان – شهرستان رضوانشهر

تلفن : ۰۶۲۰-۰۱۳۴۴۶۱

۸۱۴۶ ۰۶۸ ۰۹۳۸

مدیر مسئول : پدرام کامل مرد

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir